هزینه راه اندازی خط تولید درب و پنجره upvc

راه اندازی خط تولید درب و پنجره upvc

هزینه راه اندازی خط تولید درب و پنجره upvc : راه اندازی یک کارگاه تولید در و پنجره دو جداره یو پی وی سی ( UPVC )، به یک فضای مسقف نیاز دارد. یک کارگاه تک سر به حدود ۱۲۰ متر مربع فضا نیاز دارد و یک کارگاه دوسر نیز به حدود ۱۸۰ مترمربع فضا نیاز دارد. البته این اعداد، مقادیر بهترین حالت هستند و راه اندازی کارگاه در فضاهای کوچکتر نیز ممکن می باشد نیروی انسانی مورد نیاز یک کارگاه تک سر به حدود سه نفر کارگر و یک نفر سرپرست کارگاه نیاز دارد و یک کارگاه دور نیز به حدود چهار نفر کارگر و یک نفر سرپرست کارگاه نیاز دارد. مواد اولیه مورد نیاز برای شروع به کار، نیاز به یک سری مواد اولیه می باشد.

مواد اولیه  مورد نیاز تولید در و پنجره یو پی وی سی :

پروفیل

یراق آلات

 

هزینه راه اندازی خط تولید درب و پنجره upvc

هزینه راه اندازی خط تولید درب و پنجره upvc

 

تامین کننده های بسیار زیادی برای هر یک از این دو قلم مواد اولیه وجود دارد. شما می توانید هم از پروفیل های ساخت ترکیه و هم از پروفیل های ساخت ایران استفاده کنید. به تدریج و بس از مدتی کسب تجربه خودتان متوجه خواهید شد که کدام پروفیل را با قیمت و کیفیت مناسب می توانید به کار ببرید. تنوع در بازار یراق بسیار بیشتر است. عمده یراق آلات ساخت ترکیه می باشند اما اخیرا تعدادی کارگاه و کارخانه در ایران شروع به تولید برخی قطعات یراق نموده اند. تعداد قطعات مختلف براق بسیار زیاد است و به تدریج با کسب تجربه براق مناسب را پیدا خواهید کرد.

هزینه راه اندازی خط تولید درب و پنجره upvc

 

اگر قصد راه اندازی خط تولید درب و پنجره یو پی وی سی را دارید حتما با سوالات و پرسش های زیادی روبه رو هستید.

از عمده ترین و بزرگترین سوالات که توسط تولید کننده درب و پنجره یو پی وی سی مطرح می شود هزینه راه اندازی انواع خطوط تولید درب و پنجره UPVC است. اولین سوال مشترک آنها حدود هزینه تمام شده راه اندازی کارگاه و یا کارخانه تولید درب و پنجره دو جداره UPVC است. در پاسخ به این سئوال مشتریان، ابتدا باید به بررسی حدود میزان سرمایه گذاری پرداخته شود. اولین و مهم ترین هزینه هزینه تامین مکان کارگاه است. مکان و فضای مورد نیاز جهت راه اندازی یک خط کامل می تواند کوچک مثلا با فضایی حدود 100 متر مربع با برق سه فاز تا یک فضای کارخانه ای بزرگ و پیشرفته با فضای بالای 700 متر مربع باشد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *