خرید و فروش اکسترودر

خرید و فروش اکسترودر upvc

خرید و فروش اکسترودر  : پس از میکس، مواد اولیه بطور اتوماتیک به دستگاه اکسترودر انتقال پیدا می کند. مواد با استفاده از چرخ دنده های حلزونی و در دمایی معین به سمت جلو حرکت می کند. در طول این مسیر خمیری یکسان بدست می آید که فاقد خلل و فرج است.

در فیلم تولید پروفیل upvc، دستگاه اکسترودر را مشاهده می کنید که با حرکت دوران،مواد اولیه را به سمت قالب هدایت می کند.

خمیر تشکیل شده با فشار ناشی از چرخ دنده ها از قالب پروفیل بسته شده درانتهای اکسترودر که دارای درجه حرارت تقریبی 200 درجه سانتیگراد است خارج می شود. قالب ها با توجه به نوع پروفیل ساختار متفاوتی دارند.

پس از خروج پروفیل از اکستروژن بدلیل دمای بالا آن، امکان تغییر شکل و تثبیت ساختار پروفیل Upvc وجود دارد. بنابراین وارد مرحله خنک سازی کالیبراتور خشک می گردد.

پس از تثبیت اولیه شکل پروفیل، با عبور این محصول از حمام آب خنک (کالبراتور تر) پروفیل کاملا تثبیت می شود و شکل دائم آن ایجاد می گردد. تمامی حرکات پروفیل پس از اکستروژن توسط غلطک های کشنده انجام می گردد. در فیلم تولید پروفیل upvc روبرو، نحوه خنک شدن پروفیل را مشاهده می کنید.

خرید و فروش اکسترودر

خرید و فروش اکسترودر

خرید و فروش اکسترودر

اکسترودر ماشینی است که به آمیزه لاستیکی تجزیه شده نیرو واردساخته تا  با فشار در انتهای دستگاه از میان یک قالب عبور نموده و محصولی نواری شکل با سطح مقطع خاص تولید نماید.  ماشینهای اکسترودر با کاربردهای متنوع بطور گسترده در صنعت لاستیک مورد  استفاده قرار می گیرند.

در خط تولید، ماشینهای اکسترودر برای شکل دهی اولیه لاستیک جهت عملیات   بعدی و نیز برای شکل دادن به محصولات نهائی مورد استفاده قرار می گیرند.  کلیه این کاربردها باعث می شوند که نیازهای عملی هر کاربرد خاص در ماشین  طراحی شود و طیف گسترده طرحهای موجود ماشینهای اکسترودر نیز منعکس کننده همین مطلب است.

 محصولات اکسترودر

1-      انواع شلنگها

2-      ترد تایر(آج تایر)

3-      سایدوال تایر( قسمت کناری رویه ی تایر )

4-      درزگیرها

5-      پروفیلها و نوارها

6-      و کلا” تمام محصولاتی که به صورت پیوسته می باشند.

برای خرید و فروش اکسترودر و دریافت مشاوره رایگان با همکاران واحد فروش  zibogroup  تماس حاصل فرمایید .

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *